بهترین آرایشگاه مردانه تربت حیدریه

دنبال چی میگردی ؟

5/5

بهترین خدمات آرایشگری در تربت حیدریه

همراه رزرو نوبت به صورت تلفنی

 

آیا شما هم همیشه دغدغه این رو داشتین که نوبت به موقع در آرایشگاه رو داشته باشید و از شلوغی خسته اید؟

آیا شما هم دوست دارید که شماره یک آرایشگر حرفه ای رو داشته باشید که حتی در منزل هم بتونه به شما خدمت ارائه بده؟

آیا برای زمانتان ارزش قائل هستید؟

 

آرایشگاه مردانه و خدمات زیبایی آقایان در تربت حیدریه

امروزه اهمیت دادن آقایان و پسران جوان به مرتب بودنشان و آرایش خود نسبت به سال های قبل افزایش چشمگیری داشته است به طوری حتی استفاده از لوازم آرایش زنانه در بین مردان هم مرسوم شده است.

ما همیشه بر این باور بودیم که آرایش مخصوص زنان است ولی در حال حاضر این یک طرز تفکر اشتباه است.

در گذشته مردان قدرت و مردانگی خود را در ریش و سبیل کلفت می دیدند ولی الان قضیه حسابی فرق کرده.

سالن زیبایی مردانه تربت حیدریه

سالن زیبایی مردانه چه فرقی با آرایشگاه مردانه دارد؟

اگر سری به آرایشگاه های مردانه بزنید می بینید که در آنجا فقط خدمات مربوط به کوتاه کردن مو و چند کار ساده انجام می شود اما در سالن زیبایی مردانه انواع خدمات زیبایی و آرایشی  با بهترین امکانات و جدیدترین متد های روز دنیا انجام می شود.

ماسک پوست و موی آقایان

در سالن های زیبایی مردانه آقایان از ماسک های صورت برای از بین بردن جوش های سرسیاه و پاکسازی پوست استفاده می کنند و همچنین انواع ماسک های دیگر برای شادابی صورت استفاده می شود که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ماسک‌های میوه ای
  • کرم خاویار
  • نعنایی و آلوورا

همچنین برای از بین بردن شوره سر و یا کسانی که پوست سرشان دچار آسیب شده است از ماسک های مو استفاده می شود.

ایجاد طرح روی موها

چند سالی است که در بعد از آرایش مردان و مخصوصا پسران جوان روی موهای خود طرح های خاص از انواع سایه و غیره استفاده می کنند ، که این کار باعث جذاب تر شدن مدل موهای مردانه شده است.

براشینگ موی آقایان

مردان به دنبال موهای ژورنالی هستند ، به همین دلیل اکثرا روزانه به  سالن زیبایی می روند و برای جذابیت بیشتر خود از مواد مخصوص و سشوار و فرم دهی استفاده می کنند.

معمولا این کار در سالن های زیبایی لاکچری و برای مردان لاکچری استفاده می شود.

پلاتینی رنگ محبوب آقایان

امروز رنگ پلاتینی در بین آقایان بسیار طرفدار پیدا کرده است. این رنگ خاص را فقط آرایشگران حرفه ای می توانند در بیاورند. مد شده است که آقایان یک تکه از موهای جلوی سرشان را پلاتیه می کنند. تن رنگ های سرد مثل استخوانی و نقره ای بر جذابیت هر چه بیشتر آقایان می افزاید. امروزه آرایش و زیبایی به سمتی پیش رفته که دیگر مش مو در سالن آقایان با خانم ها هیچ تفاوتی نمی کند. اما اکثر آقایان طرفدار مش های سوزنی هستند.

خدمات آرایش و زیبایی داماد

برای روز دامادی همه چیز بستگی به داماد دارد که خودش چه چیزی بخواهد. اگر داماد خدمات پاکسلزی و جوانسازی پوست را بخواهد باید از هفته های قبل به آرایشگاه مراجعه کند تا برای روز عروسی آماده باشد. اگر داماد بخواهد موهایش را رنگ کند باید از چند روز قبل به آرایشگاه مراجعه کند. روز عروسی هم کارهایی مثل اصلاح و تمیز کردن ابرو انجام می‌شود. همچنین از انواع کرم پودرها برای صاف کردن پوست و پنکک‌های خشک برای جلوگیری از عرق کردن استفاده می‌شود.

برای داماد معمولا از کرم‌هایی که برای گریم در سینماها رواج دارد استفاده می‌شود. مثلا با کرم گریم می‌توان صورت‌های لاغر را پرتر کرد. از سایه هم برای تیرگی‌های دور چشم استفاده می‌شود. یا از برخی کرم‌های ضد چروک یا دور چشم برای جوان‌تر کردن پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته همه این‌ها به رضایت خود فرد برمی‌گردد. مدل موهای داماد هم بستگی به خودش دارد. سشوار و تافت که برای تثبیت و حالت دادن مو استفاده می‌شود.

 

با بهترین های دیگر هم بیشتر آشنا شوید